Slavíme 30. výročí založení firmy ELLA-CS!

První krok je ten nejtěžší

Naše společnost byla založena v Hradci Králové roku 1991. Před třiceti lety jsme zahájili činnost vývojem, výrobou a distribucí zdravotnických prostředků pro gastrointestinální trakt. Chtěli jsme, aby pacienti trpící závažnými chorobami měli šanci na snazší a komfortnější způsob léčby, či úlevu v posledních měsících svého  života. 

Krok za krokem jdeme dál

Během let se postupně ze začínající firmy o jednom člověku stala konkurenceschopná společnost s desítkami zaměstnanců, která přivedla na trh několik unikátních výrobků. Díky nezdolné píli se ELLA-CS postupně stala jedním z předních výrobců zdravotnických prostředků v ČR, a jedním z předních dodavatelů zdravotnických prostředků pro gastrointestinální trakt na světě.

Celou dobu se držíme filozofie, že kvalita výrobků a spokojenost zákazníků je základním klíčem k vybudování úspěšné a dlouhodobé vzájemné důvěry. Usilujeme o to být aktivním partnerem lékařů na experimentálním i klinickém poli. Snažíme se pružně reagovat na jejich požadavky a na potřeby pacientů. Pomáháme pacientům vrátit naději na život bez omezení a naše práce tak má vyšší smysl a přináší společenskou hodnotu.

Naším dlouhodobým cílem je uvádět na trh další biodegradabilní stenty nejen pro indikace v gastrointestinálním traktu, ale i v dýchacích cestách nebo jiných orgánech a stát se tak celosvětovým expertem na biodegradabilní stenty.

Nejsme na to sami

Nelze zapomenout poděkovat i všem našim zaměstnancům. Ve svém týmu máme kolegy a kolegyně, kteří jsou v ELLA-CS 10, 20 a dokonce i více jak 25 let. Tak dlouhá doba po jednom boku vybuduje víc než jen pracovní partnerství. Stala se z nás rodina, které si nesmírně vážíme a jsme na ni patřičně hrdí. Děkujeme všem současným i bývalým zaměstnancům, kteří za celých 30 let ELLOU prošli a pomohli ji posunout alespoň o malý kousíček dál.

Poděkování závěrem

Přes veškerou naši snahu jsme si vědomi jednoho faktu, a sice, že bychom nikdy nebyli tam, kde jsme,  nebýt vás, zákazníků. Upřímně děkujeme našim zákazníkům a obchodním partnerům za letitou věrnost a spolupráci a těšíme se na další úspěšnou činnost v budoucnu.

ELLA-CS